تلویزیون شهری همه چیز درباره ی تلویزیون LED شهری قطعات+انواع tv شهری | asilight

با بررسی این موارد به این نتیجه می‌رسیم که قیمت تلویزیون با قیمت ماژول در ارتباط است. ماژول به قطعات مربعی و مستطیلی شکل تلویزیون گفته می‌شود که در آن پیکسل‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و به هم چسبیدن ماژول‌ها باعث به وجود آمدن یک تلویزیون یا نمایشگر می‌شود. بحث ماژول‌ها را در ادامه بیشتر معرفی خواهیم کرد، اما قبل از هر چیزی بهتر است که انواع تلویزیون شهری را با توجه به فاکتورهای مختلف تقسیم بندی کنیم. تلویزیون های شهری بدلیل اینکه از اجزای مختلفی ساخته می شود و این اجناس کیفیت های متنوعی دارد، قیمت واحدی برای آن تعیین نمی شود.

آشنایی با نمایشگرهای فوق سبک LED

بله ما در مجموعه ای اس ای لایت تیم مجرب مخصوص نصب در محل را داریم و می توانید قبل از سفارش مشاوره رایگان از کارشناسان ما بگیرید. روشهای زیادی دیگری وجود دارد و در صورت نیاز در بخش کامنت ها اعلام نمایید تا برای شما و دیگران این مطالب را بروز کرده و روش های متعدد دیگری در سایت بارگذاری نماییم. اجرای این مرحله باید با نظرات یک مهندس عمران و متخصص در ابن امر باشد. می‌توان کابینت‌های تلویزیون را از یکدیگر جداکرده و در باکس‌های مخصوصی (هارد کیس) قرارداد تا در هنگام جابه‌جایی دچار آسیب یا مشکل نشوند.

تلویزیون شهری به شما این امکان را می دهد که یک محتوای شخصی که هم از نظر محتوا و هم از نظر شکل با مخاطبان صحبت می کند، را ایجاد کنید. برای این منظور، شما می بایست در قدم اول هدف خود را با دقت بررسی کنید که مخاطبان یا مشتریان هدف شما چه چیزی را دوست دارند، و چه چیزی را دوست ندارند، نحوه صحبت کردن و غیره را ، درواقع می بایست اطلاعات را اولویت بندی کنید. به چند نمایشگر در ابعاد مشخص که کنار هم قرار می گیرند و یک تصویر بزرگ را به نمایش می‌گذارند ویدئو وال یا تلویزیون شهری می گویند. یکی از قطعات مهم که برای ایمنی دستگاه مورد نیاز است سیستم خنک کننده می باشد. چرا که منبع تغذیه یا پاور تغذیه تلویزیون شهری از خود گرمای زیادی ساطع می کند که در صورت نبود این سیستم تلویزیون دچار سوختگی برد و قطعات خواهد شد. با قرار گیری کابینت ها در کنار یکدیگر صفحه نمایش تلویزیون ساخته می شود.

طراحی حیاط خلوت با استفاده از مبلمان شهری

اگرچه تلویزیون های شهری در حال حاضر جایگزین بسیاری از بیلبوردهای تبلیغاتی شده است، اما مدل‌های مختلفی دارد که هر کدام از آنها برای کاربرد در یک مکان و در یک شرایط خاص تلویزیون شهری طراحی می‌شود. یک تلویزیون شهری باید بتواند اطلاعات تصاویری که از کاربر دریافت می‌کند را روی مانیتور خود نمایش دهد. با کمک یک برد کنترل که امکان اتصال به درگاه‌های شبکه LAN و USB را دارد، می‌توان دیتای تبلیغاتی را به راحتی به نمایشگر انتقال داد.

  • می‌توان کابینت‌های تلویزیون را از یکدیگر جداکرده و در باکس‌های مخصوصی (هارد کیس) قرارداد تا در هنگام جابه‌جایی دچار آسیب یا مشکل نشوند.
  • اجرای این مرحله باید با نظرات یک مهندس عمران و متخصص در ابن امر باشد.
  • روشهای زیادی دیگری وجود دارد و در صورت نیاز در بخش کامنت ها اعلام نمایید تا برای شما و دیگران این مطالب را بروز کرده و روش های متعدد دیگری در سایت بارگذاری نماییم.
  • سوم اینکه باید تصاویر به گونه ای باشند که زیر نور خورشید نیز دیده شوند بنابراین بهتر است بالای این تلویزیون ها آفتابگیر نصب شود.
  • تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند.
یکی از قویترین ابزارهای اطلاع رسانی است که می تواند فیلم، عکس، تیزر تبلیغاتی، پخش زنده تصاویر و همچنین جهت معرفی کالا و خدمات، خطوط تولید کارخانجات را به بهترین وجه معرفی می نماید. این نمایشگرها قابلیت پخش اکثر فایل های صوتی و تصویری و دیتا را دارا می باشد.شکل کاربردی و معمول استفاده از این نمایشگرها همان تلویزیون های غول پیکر شهری می باشد که در نقاط پرتردد شهر، میادین اصلی، چهارراه ها ، پارک ها و… استفاده می شود. با توجه به موقعیت مکانی آنها می توان از سیستم های صوتی (اسپیکرها و باندهای بزرگ) جهت پخش صدا و تصویر همزمان استفاده نمود. تلویزیون شهری یک نمایشگر بزرگ دیجیتالی است که از قطعات مختلفی ساخته شده است.

تلویزیون شهری همه چیز درباره ی تلویزیون LED شهری قطعات+انواع tv شهری | asilight