جک برقی یا کرکره برقی

به صورت کلی هرکجا نیاز داشتید که پیام خود را با جلب توجه خاصی به عابرین انتقال دهید، تابلو روان برای شما کاربردی است. پخش تصاویر سه بعدی از طریق این تلویزیون باعث جلب توجه (حتی حیرت) بینندگان میشود. جهت خرید و استعلام قیمت تلویزیون شهری کلیک کنید. مشتریان عزیزی که محصولات تلویزیون شهری را از تابلوسازی مکاترونیک خریداری مینمایند حتماً توجه داشته باشند که در صورت خرابی محصول و داشتن گارانتی هرگز تعمیرات تلویزیون شهری را به شرکت و شخص خاصی محول نکنند زیرا در صورت باز شدن دستگاه توسط شرکت یا شخص دیگری، دستگاه فاقد گارانتی خواهد بود. این نوع نمایشگرها قابلیت استفاده بصورت ۲۴ ساعته را دارا میباشند، ولی به دلیل عمر نسبتا پایین لامپهای تصویر پروژکتور، هزینه نگهداری بالایی جهت تعویض لامپ های تصویر دارند.

نکاتی که لازم است در انتخاب نمایشگرها به آن توجه شود شامل موارد زیر میشود. دو ترمینال مثبت و منفی کنار هم هستند که برای اتصال به برق شهری مورد استفاده قرار می گیرد. طبق آخرین اطلاعات مرکز آمار ایران، در سال ۱۴۰۰متوسط درآمد خانوارهای شهری با ۵۱درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۱۱۲میلیون و ۴۲۱هزار تومان رسیده درحالیکه میانگین هزینه این خانوارها، با ۴۹درصد افزایش، ۹۲میلیون و ۵۰۱هزار تومان محاسبه شده است. مجموعه حافظان گستر با تجربه و سابقه درخشانی که در زمینه تابلو و تابلوسازی دارد میتواند محصولی را با کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب به شما متقاضی عزیز ارائه دهد چرا که هدف این مجموعه جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان میباشد.

قطعات تابلو روان

4-تلویزیون شهری قابلیت تغییر برنامه و آنلاین و آفلاین کار کردن با کامپیوتر را دارد. تابلوهای ال ای دی فول کالر تلویزیون های غول پیکر شهری هستند. اولین موردی که در قیمت این محصول تأثیر دارد، قیمت ماژول تلویزیون شهری است که تلویزیونها از ماژولها ساخته میشود. 2. یکی از ابزارهای مهم در تعمیرات تلویزیون شهری استفاده از فاز متر میباشد. در حالت کلی میتوان با اطمینان گفت که هزینه تلویزیون تبلیغات شهری نسبت به بازخوردی که برای کسب و کارها ارائه میدهد، بسیار مناسب است. یکی از راههای اطمینان پیدا کردن از ظریف بودن حاشیه نمایشگرهای مورد استفاده بررسی ضریب نمایشگر به بدنه (Screen to Body ratio) است. ساخت تابلوی تبلیغاتی روان به شیوه های Indoor و Semioutdoor مقاومتی در برابر آب ندارند و فقط قابل نصب در مکان های بسته می باشند. ماژولهای SEMIOUTDOOR در مقابل باران به هیچ وجه آببندی نیستند ولی محتویات تابلو روان را در مقابل نور خورشید به راحتی نمایش میدهند.

البته باید در نظر داشت کاهش فاصله قاب تا قاب در ویدیو وال السیدی منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. بارزترین ویژگی ویدیو وال ال ای دی نداشتن هیچگونه قاب و bezel بوده که موجب میشود تصویری کاملا یکپارچه به نمایش گذاشته شود. این نوع از ویدئو والها به دلیل استفاده از نمایشگرهای صنعتی قابلیت استفاده در تمام روزهای سال به صورت ۲۴ ساعته را خواهند داشت. بعضی از نمایشگرهای جدید با حداقل حاشیه یا قاب تولید میشوند در حالی که بعضی دیگر از آنها حاشیههای ضخیمی دارند. تلویزیون های شهری یا تلویزیون تبلیغات تصویری در یک دسته بندی کلی به دو نوع داخل سالنی و خارج سالنی تقسیم می شوند که تمامی تلویزیون های تبلیغاتی که در سطح شهر نصب شده اند از نوع خارج سالنی می باشند به همین دلیل حتما باید دارای فاکتورهایی باشند اول اینکه باید ضد آب باشند تا هم در برابر بارش باران و برف و هم در شتسشوی دوره ای تلویزیون دچار آسیب نشوند.

های نسل قدیم باعث جذابیت بیشتر محل مورد نظر شده اند .

هر نمایشگری، از موبایل گرفته تا تلویزیون و لپ تاپ یک حداکثر روشنایی دارد که با واحد نیتز (nits) اعلام میشود. میزان روشنایی نمایشگر هم یکی از ویژگیهایی است که در بازاریابی نمایشگرها نقش مهمی دارد. درواقع قطعات تلویزیون های شهری در پخش تصاویر پویا و مخاطب پسند، نقش مهمی دارند و نبود هریک از این اجزا، اختلالاتی در کارکرد آنها ایجاد می کنند. حتی اینکه شما تابلو روان را در چه محیطی می خواهید نصب کنید و قرار است از چه فاصله ای دیده شود مسئله بسیار مهمی است که برای انتخاب شما باید در نظر گرفته شود. یکی دیگر از قطعات تابلو روان ماژول می باشد. • روغن کاری قطعات مکانیکی را در زمان معین فراموش نکنید.

دیزل ژنراتورهای آماده به انجام کار اضطراری و نیروگاههای آبی بعنوان عملکرد ثانویه، استفاده گستردهای برای محافظت از شبکههای ملی مختلف در هر زمان و به دلایل مختلف در آمریکا و انگلستان دارند. در نوع کنترلرهای آفلاین اطلاعات به برد کنترلر منتقل میشوند و برد کنترل اطلاعات را به صورت مرتب بر روی تابلو نمایش میدهد و پس از تمام شدن اطلاعات دوباره به اول اطلاعات برگشته و این چرخه تکرار میشود؛ ولی در پخش آنلاین کنترلر از طریق کامپیوتر و یا ویدیو پروسس سور به یک منبع پخش خارجی مثل تلویزیون متصل میشود و همانند یک تلویزیون بزرگ تصاویر را بر روی تابلو روان نمایش میدهد.

دانلود نرم افزار تابلو روان – در این بخش از سایت ما می توانید انواع نرم افزارهای مورد نیاز تابلو روان Led و تلویزیون شهری و مکملهای لازمه هر نرم افزار از جمله فونتهای فارسی، برنامههای انیمیشن ساز، بکگراند متحرک ساز سهبعدی ساز، را به همراه دفترچه راهنمای بردهای مختلف و فایلهای مورد نیاز شما جهت کانفیگ و راهاندازی بردهای استفاده شده در این محصولات را از سرورهای دانلود پرقدرت ما دریافت نمایید. تلویزیون شهری با امکان نمایش چندین تبلیغ متفاوت میتواند هزینه تبلیغات را برای کسب و کارها به شدت کاهش دهد. به طور کلی تلویزیون های شهری از نظر ساختار پیکسلی به دو دسته RGB و 2RGB تقسیم می شوند . بر اساس فرمانهایی که از طریق نرم افزار کنترل کننده ایجاد میکنید، دستگاه کنترلر محتوا را به نمایشگرها ارسال میکند و به شما اجازه میدهد که محتوای نمایش داده شده را بنا به سلیقه خود بلافاصله تنظیم و مرتب کنید.

بعضی از آنها کاملا پیشرفته و جدید هستند و با یک اپ موبایل میتوان آنها تابلو روان را اداره کرد. اگر قصد دارید برای کسبوکار خود از این تکنولوژی پیشرفته استفاده کرده و محصولات یا خدمات خود را با جدیدترین امکانات نمایشی روز در معرض دید مخاطبان و مشتریان قرار بدهید، برای مشاوره و آشنایی با راهکارهای در دسترس و مناسب کارکرد شما با نمارنتر تماس بگیرید. هرچقدر ارتفاع پایه های نمایشگر شهری از زمین بیشتر بود، بهتر است از تراکم پیشکلی یا دات پیچ بیشتر استفاده کرد. رزولوشن تصویر به تعداد پیکسلهایی که در دستگاه تلویزیونی شهری وجود دارد گفته میشود. از معتبر ترین آن ها می توان به لینسن و نوا استار اشاره کرد، همچنین ویدیو پروسسور نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به رزولیشن و ورودی های مورد نباز انتخاب می شود، از معتبرترین آن ها می توان به وی دی وال، ار جی بی لینک، لیستن، لینسن و …

تلویزیون شهری

این نوع پایه با اینکه از سادگی بالایی برخوردار است و هزینه نصب آن نسبتا ارزان تمام میشود، در صورت بروز مشکل در یکی از نمایشگرها لازم است کامل باز شود و بهاینترتیب هزینه نگهداری زیادی دارد. پایه با قابلیت نگهداری آسان: انتخاب بعضی از پایهها هزینه اولیه کمتری دارد، اما این هزینه با بروز اولین مشکل دوباره باید انجام شود. این نوع از پایهها هم بهصورت اختصاصی برای ویدئو وال ها طراحی و تولید میشوند و مانند چارچوب قابلتعویض هزینه نگهداری نسبتا کمی دارد. این نوع از ویدئو والها مانند تلویزیونهای قدیمی خانگی از تکنولوژی لامپ تصویر یا پروژکشن برای نمایش تصاویر بهره میبرند. در مقابل، ویدئو والهای تبلیغاتی که در پنجره شرکتها قرار گرفته و جایگزینی برای تابلوهای نئون قدیمی هستند، برای پخش محتوای ضبط شده و بهینهسازی شده برای نمایش در ویدئو وال از تکنولوژی متفاوتی بهره میبرند.

یکی از شیوههای اطلاعرسانی استفاده ار نمایشگرهای دیجیتال به جای استفاده از پوستر، بروشور و اعلامیهها است. برای همین بهتر است قبل از تصمیمگیری و انتخاب نوع نمایشگرهای مورد استفاده بودجهای که قرار است برای آن هزینه شود مشخص شود. کار طراحی و نصب ویدئو وال روی کاغذ کار چندان سختی نیست و شامل محاسبه و تعیین نوع و زیرساخت مورد استفاده میشود. شرکت تکنما نیز از این نکته برای محصولات خود استفاده می کند و علاوه بر کیفیت یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود. ای دی بدون درز بر خلاف ویدئو وال های نسل قدیم باعث جذابیت بیشتر محل مورد نظر شده اند . اما قبل از طراحی باید به خوبی مساحت محل مورد نظر را اندازه بگیرید زیرا نصب تابلوی بزرگ در محیط های کوچک و بالعکس نه تنها باعث جذب مشتری نخواهد شد بلکه ممکن است در ذوق مشتری بزند. در واقعیت اما با توجه به محل قرارگیری ویدئو وال و کارکرد مورد انتظار، گزینههای متفاوتی در دسترس هستند و شناخت این راهکارها با تجربه امکانپذیر است.

این ویدئو والها از طول عمر بالایی برخوردار هستند، از این رو علاوه بر کاربردهای تبلیغاتی و اطلاعرسانی برای استفاده در مراکز نظارت تصویری نیز بسیار مناسب خواهند بود. پردازندهها برای ویدئو والهای الایدی که هزینه بالایی دارند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و با یک نرمافزار یا رابط کاربری محتوای نمایشی آنها مدیریت میشود. با توجه به محل قرارگیری و نصب ویدئو وال امکان استفاده از پایه یا براکتهای مختلفی وجود دارد. علاوه بر این، امکان قطع و وصل کردن برق به صورت لحظه ای (Twinkle) هم در نرم افزار تعبیه شده است و می توانید برق وسایل متصل به کیلیت را سریعا قطع و وصل نمایید. کنترل کننده Video Wall منابع محتوایی شما را به نمایشگرها متصل میکند. ویدئو وال با کنار هم قرار گرفتن مجموعهای از نمایشگرها، تصویری در ابعاد بزرگ را به نمایش خواهد گذاشت.

برد کنترل می تواند اطلاعات را به ماژول ها داده و آنها را دریافت نماید. در واقع نرمافزار ویدئو وال رابط کاربری آن برای کنترل نمایشگر، کنترلر و محتواهای دستگاه منبع است. ژنراتورهای چند مگاواتی برای نیروگاه های کوچک تولید برق استفاده می شوند و برای این منظور می توان از چندین دستگاه ژنراتور استفاده کرد. به همین دلیل نهایت توان خود را جهت هر چه بهتر عملی کردن خواستههای مشتریان در این زمینه به کار بسته ایم. از دیگر ویژگیهای این سیستم میتوان به قابلیت نمایش پیوسته در ۲۴ ساعت شبانهروز اشاره کرد. ویدئو والها با توجه به نیاز مصرفکننده و ویژگیهای محل نصب، ابعاد و حتی شکلهای مختلف دارند. تابلو هایی که دارای ال ای دی ثابت هستند نسبت به دیگر تابلو ها برق کمتری مصرف می کنند.

کارت گرافیک Matrox M9138 ، یک کارت گرافیک با 3 خروجی تصویر Mini-DP می باشد. کارت گرافیک Matrox M9148 ، یک کارت گرافیک با 4 خروجی تصویر Mini-DP می باشد. کارت گرافیک Matrox M9128 ، یک کارت گرافیک با 2 خروجی تصویر Mini-DP می باشد. کارت گرافیک Matrox C420 ، یک کارت گرافیک با 4 خروجی تصویر Mini-DP می باشد. 1) کارت گرافیک متروکس M9188 مدل M9188-E2048F، یک کارت گرافیک با 8 خروجی تصویر می باشد. در بخشهای قبلی انواع صفحهنمایش ویدئو وال را شناخته و با ویژگیهای هر یک از آنها آشنا شدیم. اولین و مهمترین جز سازنده ویدئو وال صفحهنمایش آن است. در این نوع از ویدئو والها، صفحهنمایش از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی لامپ الایدی کوچک تشکیل خواهد شد. از لحاظ راه اندازی: اصولا این نوع از تقسیم بندی بر اساس آفلاین بودن و آنلاین بودن شان طبقه بندی می شوند.

است که تلویزیونها از ماژولها ساخته میشود.

از قابلیت های این نمایشگر هوشمند می توان به سیستم نوری قابل کنترل، تصویر از دو طرف نمایشگر، معلق بودن نمایشگر در هوا (نمایشگر بدون پایه نگهدارنده)، قابلیت شستشوی نمایشگر و کاملاً ضد ضربه بودن آن که خطرات احتمالی ناشی از شکستگی و سوختگی را کاهش میدهد اشاره کرد. استفاده می کنند. درون این باکس ها را ماژول های ال ای دی به صورت پیچیده در کنار هم و درون قاب پر می کنند. استفاده آسان در شبکههای درون سازمانی. همواره باید توجه داشت که تعمیر یا تعمیرات تلویزیون شهری یک تخصص بالا در الکترونیک و شبکه نیاز دارد.

یکی دیگر از قطعات تابلو روان ماژول می باشد.

گفتنی است این کابینت ها از اطراف، مسیرهایی جهت عبور اتصالات و نصب آنها دارند. با توجه به نوع فویل این امکان نیز وجود دارد تا نمایشگر شفاف تولید نمود تا در هنگامی که تصویر بر روی آن پخش نمی شود ، بیننده تنها یک شیشه شفاف را مشاهده نماسد . تصمیمگیری در این مورد تا حد زیادی به کارکرد ویدئو وال بستگی دارد. متروکس M9120 در سیستم های ویدئو وال (Video wall) استفاده می شود که قادر است 2 خروجی تصویر برای 2 مانیتور در اختیار کاربر قرار دهد. متروکس M9138 در سیستم های ویدئو وال (Video wall) استفاده می شود که قادر است 3 خروجی تصویر برای 3 مانیتور در اختیار کاربر قرار دهد.

اولین و مهمترین جز سازنده ویدئو وال صفحهنمایش آن است.